Vranské kouče trápila zranění a nemoci, hrát nemohl třeba Šafránek, Knytl či Pazdera a možná i proto lépe začali hosté. Dvacet patřilo jim, ale pak se hra srovnala.

Šance však začaly prýštit až ve druhém, otevřeném a divácky atraktivním druhém dějství.

První měl domácí Urban, sám před gólmanem ale moc vymýšlel a jeho pokus skončil nezdarem. Rychlonozí hosté kontrovali, ale i oni svou první tutovku prováhali a zase to hořelo před jejich bránou. Bauer ale napálil pouze břevno a chvíli na to si jeho spoluhráči oddechli po další velké možnosti Černolic, kdy už překonaného Pražáka zaskočil na čáře stoper David.

Poté už počítali šance jen domácí. Jenže Suchý napálil tyčku, Bauer zase břevno a Němec netrefil odkrytou klec. „Kdyby se hrálo do šesti do rána, ani jeden tým by gól nedal,“ zhodnotil asistent vranského kouče Josef Jenč, jenž se spolu s ostatními rozloučil s na podzim výtečně hrajícím špílmachrem Sedláčkem. Ten už se na I. A třídu necítí.

„Musíme hledat jinde, uvidíme. Každopádně já jsem si přál zisk jedenadvaceti bodů, ale máme o dva méně. I tak jsem celkem spokojen stejně jako hlavní trenér Grabmüller,“ dodal Josef Jenč.

Všiml si také výkonu rozhodčí. Ti v čele s hlavním Myškou podali podle něj bezvadný výkon, však také trenérem hostů je Luděk Macela, šéf komise rozhodčích ČMFS. „Bavili jsme o tom a i on ví, jak to v nižších soutěžích je. Bude potřeba ještě mnoho roků, aby se to i tady vyčistilo.“

Vraný – Černolice 0:0. Rozhodčí: Myška.

Vraný: Pražák – Maliňák, Kalík, David, Sachr – Mrvík, Sedláček, Suchý, Němec – Urban, Bauer.