Spartak mohl jít do čela I. A třídy před Tuchlovice, jenže to by nesměl hrát ve Vraném. Sokol na tohoto soka umí a dokázal to i tentokrát. Hrající trenér Michal David udělal po výbuchu v Sedlčanech rázná opatření a ta fungovala. Třeba hvězda útoku Rešl nemohla trénovat, a tak nastoupil až po přestávce. To samé Bauer.

„A byl žolíkem, připravil druhý gól Blažkovi,“ usmíval se David, jenž pozměnil i termíny tréninků. „Poslední jsme udělali v pátek, pak si dali společně guláš a vše si vyříkali. Myslím, že mě kluci respektují a jinak to nepůjde. Pořádek v kabině být musí,“ odhalil David starou, ale ne vždy dodržovanou fotbalovou pravdu.

V základu dostal šanci i Volf, a poté, co Šplichal skvěle chytil hostům první šanci, právě Volf udeřil. Střílet tenhle kluk prostě umí.

Ve druhé části se opět jednou vyznamenal Šplichal, ale Vraňáci hráli výborně a skóre ještě zvýšili. Nejprve zmíněný Bauer připravil gól Blažkovi a v závěru po jednom z brejků hosté faulovali a TK usměrnil do sítě robustní Matoušek.

„Proti Příbrami se nám prostě daří. I oni sami kroutili hlavami, že každého smetou, ale s námi to nejde. Klukům za tenhle zápas děkuji. Ani jsem nemusel rozdělovat pokuty, které jsme vyhlásil po Sedlčanech za případné diskuse s rozhodčími. Ale tenhle pískal rovinu,“ dodal David.

Vraný – Spartak Příbram 3:0 (1:0). Branky: 18. Volf, 67. Blažek, 83. Matoušek. Rozhodčí: Hron.

Vraný: Šplichal – Kocman, David, Matoušek, Zelenka – Maliňák, Trejbal, Blažek, Volf (85. Kala) – Sedláček (65. Bauer), Plašil (46. Rešl).