Hned v 1. minutě si s obranou pohrál nejlepší borec utkání domácí kapitán Maliňák, prostřelil Pečonku a bylo to 1:0. Brzy mohl srovnat Abrham po centru Peroutky, jenže Šplichala sice překonal, ale než se stačil míč dokutálet do branky, tak gólman napodruhé lapil. Pro Tuchlovice to nebyl jediný problém, protože zaplatily i za svou další chybu. Stoper Portužák před útočníkem Rešlem uklouzl, ten ho obešel a obstřelil nádhernou placírkou Nejedlého i s Pečonkou – 2:0.

Po obrátce hostů stáhli Jalagnohiu na křídlu, vystrčili Fotka dopředu, ale tahle taktika jim tentokrát nevyšla. Fitko totiž v 58. minutě z TK těsně minul tyč. V 67. měl tutový gól na hlavě Střela po rohu Abrhama, ale opět mířil těsně mimo bránu. Na druhé straně se zaskvěl Pečonka při ráně Rešla, jenže domácí se přesto dočkali. V 79. minutě Abrham tvrdě srazil Trejbala, pošťuchovat se s ním začal Matoušek, ale sudí nechal Vranému výhodu, kterou přetavil Volf v pěknou přihrávku na Plašila. Střídající borec pak parádně napnul síť za Pečonkou potřetí.

Více informací najdete v úterním vydání tištěného Kladenského deníku (16.11.)

Vraný – Tuchlovice 3:0 (2:0). Branky: 1. Maliňák, 16. Rešl, 79. J. Plašil. Rozhodčí: Hamšík.

Vraný: Šplichal – Kala, David, Matoušek, Zelenka – Volf, Trejbal, Blažek (90. Hora), Maliňák – Němec (49. J. Plašil), Rešl.

Tuchlovice: Pečonka – Fitko, Nejedlý, Portužák, Peroutka – Kedroň, Hejduk (46. Šulc), Abrham, Střela – Jalaghonia, Vaigl.