Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Vraný tam ani nemuselo, čtyři fíky a ještě červená

Hvozdnice – Dalším týmem z Kladenska, který dostal pořádnou šišku na půdě zachraňující se Hvozdnice, byl v 19. kole I A třídy celek Vraného. Sokol propadl už podruhé v řadě a kouč Michal David trochu nahořkle vtipkoval. „Ještě dvakrát a letím,“ řekl doslova.

18.4.2011

Záložník Libor Volf (vpravo) ještě ve slánském dresu, teď se do něj vracíFoto: Roman Mareš

Vranému nevyšly začátky poločasů. V prvním inkasoval už ve 13. minutě, ve druhém ještě rychleji. A po chvíli si neodpustil zbytečný skluz útočník Rešl, exkladenský rozhodčí Suchý ho vyloučil a domácí ovládli hru. Dali další dvě branky a měli i další možnosti. Vraný korigovalo až za stavu 4:0 Volfem, do konce chyběla jen minuta.

„Bohužel, chtěli jsme to tady odehrát lépe a hlavně bez červené karty. Nepovedlo se ani jedno, takže nemohu být spokojen. Mrzí mě, že nám stále nejdou začátky poločasů, nedovedeme se soustředit hned od úvodní minuty,“ zlobil se Michal David.

Hvozdnice – Vraný 4:1 (1:0). Branky: 13. Zavadil, 47. Mráz, 59. Bruha, 79. Drechsler – 89. Volf. Rozhodčí: Suchý. ČK: 55. Rešl (V).

Vraný: Jochman – Kala (63. Frič), Kalík, Matoušek, Zelenka – Soudek (46. Novák), Maliňák, Plašil, Volf – Rešl, Galbavý.

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.

Nehody více než čtyřiceti vozidel zablokovaly dálnici D6 na Kladensku

Kladensko /FOTOGALERIE/ - Dálnici D6 na Kladensku u Pavlova na pomezí dvou okresů ochromily nehody desítek aut. Od středečního rána se zde stala řada nehod.

On line: ptejte se Romana Šroby

Kladno - Středečním hostem sportovního on line rozhovoru bude předseda sportovní komise města Kladna Roman Šroba. Zajímá vás například s jak velkým rozpočtem pracují a kam prostředky určené sportovním klubům putují?

I. B třída: Víra ve vlastní síly se Unhošti vyplatila

Kladensko – Dobrá si na čele fotbalové I. B třídy udržela čtyřbodový náskok na Doksy, které celý podzim odehrají venku. Na předposlední příčku klesly Zlonice. Nejvíc asi překvapila výhra Unhoště na hřišti Hostouně.