Na utkání se známými osobnostmi se v deštivém počasí přišlo podívat na pět stovek diváků. „Bylo tak narváno, že pomezní rozhodčí musel běhat místy ve hřišti,“ uvedl spokojený lídr organizátorského sboru Martin Štěpánek a prozradil, že v rámci dobrovolného vstupné vybrali 3500 korun.

Diváci viděli heroický výkon víceméně netrénované vrbičanské staré gardy, která soupeři odolávala až do 50. minuty, kdy stále platil bezbrankový stav. Ve zbývajícím čase ale hosté fyzicky uvadajícímu soupeři nasázeli čtyři góly, a poněvadž vrbičanští plejeři neproměnili v poslední 80. minutě ani pokutový kop, uhájil brankář Amfory čisté konto.

„Rozhodčí ale nepískal rovinu. Roman Skamene byl furt v ofsajdu. Pavlín Jirků říkal, že je tak malý, že není vidět, takže ofsajdové pasti neplatí,“ usmíval se Štěpánek a podotkl, že si užili plno legrace. „Myslím, že ve Vrbičanech a okolí se bude o utkání mluvit roky,“ mínil.

Šéf Amfory Petra Salava na stránkách slavného pražského klubu vyjádřil spokojenost. „Velké díky zaslouží Martin Štěpánek se svými kamarády za vzornou organizaci zápasu a všem pak, za milou a srdečnou atmosféru,“ napsal.
Jak bylo slíbeno, čestný výkop, pod dohledem dlouholetého ligového soudce Pavlína Jirků, provedli Helena Vondráčková, Jitka Zelenková a Karol Dobiáš.

Za vítěze se trefil dvakrát Tomáš Panenka, jednou Jiří Ševčík a Oleg Sokolov. Z nejznámějších jmen nastoupili za Amforu například Roman Skamene, Antonín Panenka, Přemysl Bičovský, Ladislav Vízek, Vladimír Hron, Jiří Zonyga, Václav Tittelbach, Aleš Bažant, Zbyněk Merunka, David Kozohorský či Petr Salava.