Slaný doplatilo na vlažný úvod už ve Lhotě, ale hráči neprozřeli – ve 27. Minutě (shodně jako před týdnem) prohrávali 0:2. Oba góly dal Horel, když nejprve vhyužil hbitého začátku Loděnice a po rychle rozehraném TK propálil debutujícího brankáře Pečonku. Domácí pak sice zahrozili šancemi Čablíka a Volfa, ale nedali a místo toho opět Horel po hrubce Kroce na půlce zakončil pěkný ťukes na 0:2.

Slánské žíly naplnil životabudičem těsně před pauzou Čablík, když z úhlu využil hrubky gólmana Mišky.

Po přestávce se sice domácí dostávali do mírného tlaku, ale šance měl spíš protivník. Kanonýr Herejt však neměl v sobotu den, na druhé straně zase největší šanci zmařil Peškovi po otočce gólman. Udeřil až v 90. minutě střídající loděnický Miška, který do otevřené obrany pečetil parádně skóre.

Vedení slánského klubu přesto zatím nepanikaří, i když kouč Svoboda nenasadil po Taušovi (odešel do Zlonic) ani další opory. Hadrika už je ve v Tuchlovicích, Hořejší podle informací Deníku také uvažuje o odchodu. „Řeknu k tomu jen tolik, že musíme hrát s těmi, co za Slaný chtějí hrát," sdělil předseda Zdeněk Hořejší.