Ve středu v prvním osmifinále Ondrášovka Cupu proti Plzni hrál za první tým od začátku a hned v sobotu dopoledne v Chomutově nastoupil za rezervu na celý zápas.

A byl hodně vidět. Nejprve zavinil penaltu, a pak upravil na konečných 2:1. „Mám z utkání smíšené pocity,“ přiznal. U penalty si rozhodčí mohl vybrat, zda ji nařídí nebo ne. Trenér ale říkal, že by ji zapískal,“ uvedl ´Zachy.´

Podle nějbyli u odraženého míče se soupeřem ve stejný moment. „On tam ale podle mne šel šlapákem a já ho kopl do podrážky. Byla to moje chyba, škoda,“ litoval momentu, který zřejmě utkání rozhodl.

Malou náplastí byli jeho snížení na 2:1.“Rouček to dobře zatáhl a jeho zblokovaný centr se dostal ke mně. Z první jsem si míč zpracoval a z druhé vystřelil. Chtěl jsem hlavně trefit bránu, aby to nešlo pánubohu do oken,“ přiznal 25letý útočník a dodal, že herní praxe mu chybí a v nejbližší době tomu ani jinak nebude.

Hlavně v prvním týmu. „Tatanšvillimu, Klinkovi a vůbec celému mužstvu se daří, takže není důvod něco měnit,“ uzavřel Zachariáš.