Utkání jako na houpačce mají za sebou dorostenci do 19 let. Na hřišti v Písku hned v první minutě proměnil Stříška pokutový kop, ale domácí ještě do poločasu otočili. Fotbalisté Kladna se však nevzdali a dvěma góly Šnobla a Pospíšila ve druhé půli urvali všechny tři body.

Mladší dorostenci SK sehráli v Písku také kvalitní utkání, které vyhráli 2:1 po pokutových kopech. „Předvedli jsme velmi kvalitní výkon, kluci předvedli spousty hezkých kombinačních akcí na jeden, dva doteky. Bohužel jsme doplatili na slabou koncovku a soupeř vyrovnal těsně před koncem z ojedinělé střely,“ hodnotil Jan Pejša, trenér Kladna.

ČLD U19 – FC Písek – SK Kladno 2:3 (2:1). Branky: Stříška, Šnobl, Pospíšil.

Sestava: Kindl – Dáňa (60. Čapek), Stříška, Janda, Pokorný – Mačura, Donát, Pospíšil, Slabý (65. Kolářský), Čermák – Šnobl.

ČLD U17 – FC Písek – SK Kladno 1:2 np (0:1). Branka: Pospíšil.

Sestava: Koco – Veselý, Pospíšil, Rottner, Veiner – Tyban, Kolářský (70. Klváň) – Zábranský, Krpálek (85. Halaj), Blažek (80. Vaňous) – Tung (65. Lunger).

Nejlepší fotbalisté Jihočeského kraje jsou sdružováni ve Fotbalové akademii v Českých Budějovicích. Starší žáci SK Kladno do patnácti let zde přesto vyhráli 2:1 po pokutových kopech. Navíc byli Kladenští většinu utkání aktivnějším týmem, který si vytvořil několik příležitostí. „Kluci si zaslouží pochvalu za odvedený výkon. Bylo na nich vidět, že chtějí i při nepříznivém skóre se zápasem něco udělat a vyrovnat. Při pokutových kopech bylo znát již naše větší sebevědomí, které jsme si přenesli do rozstřelu z druhého poločasu,“ chválil kladenský trenér Jan Procházka.

Skvělý první poločas sehráli v Budějovicích i borci SK do čtrnácti let. Už ve třetí minutě šli do vedení, domácí však dokázali do přestávky skóre otočit. Ve druhém poločase však přišel několikaminutový herní výpadek Kladna a Jihočeši ho dokázali tvrdě potrestat až na konečných 7:1. „V poslední době máme velký problém s přístupem hráčů v obranné fázi a to nás sráží na kolena,“ postěžoval si trenér Kladna Václav Kalina.

ČLŽ U15 – SK České Budějovice – SK Kladno 1:2 np (1:0). Branka: Duda

Sestava: Ševce – Grumlík, Bokša, Kácl, Justra (58. Heler) – Truhlář (53. Polcar), Bartoš, Herčík, Duda, Ricci (45. Kadeřábek) – Chlumský.

ČLŽ U14 – SK České Budějovice – SK Kladno 7:1 (2:1). Branka: Hoffmann.

Sestava: Vajshajtl – Fajka, Rottner, Brabec, Hoffmann – Kalina (52. Vosyka) – Rous (28. Kloček), Pavlík (50. Hanuščík), Fiala (52. Došek), Novák (36. Janega) – Lank.

S tradičním soupeřem z Ústí nad Labem se střetli mladší žáci SK Kladno. Třináctka po výborném výkonu především v první třetině zápasu vyhrála 8:4. „Po celou dobu jsme udávali tempo hry a předváděli velmi pěkné kombinace. S výkonem a s výsledkem jsem velmi spokojen,“ hodnotil Jaroslav Hamouz, trenér Kladna.

V kategorii mladších žáků do dvanácti let patří tým Ústí nad Labem k jednomu z nejlepších v republice. Domácí se na vedoucí tým ligové tabulky dobře připravili, ale nakonec byli šťastnější hosté. „Přehnaný respekt nás v závěru připravil o vítězství, přesto kluci zaslouží pochvalu za bojovnost,“ řekl kladenský trenér Aleš Hejkal po prohře 5:8.

ČLŽ U13 – SK Kladno – FK Ústí nad Labem 8:4. Branky: Hamouz 3, Zoubek , Chochola , Pavlíček, Řehoř M., Hrudka

Sestava: Vojtíšek, Tunka – Chochola, Hrudka, Hamouz, Mikula, Zoubek, Kolka, Kozubek, Kůsa, Randýsek, Haluza, Řehoř M.,L., Pavlíček, Požár.

ČLŽ U12 – SK Kladno – FK Ústí nad Labem 5:8. Branky: Trousil, Mucha, Kubů, Halaj Janát.

Sestava: Hejkal – Abrham, Hašek, Adamus, Kolísek, Mucha, Halaj, Kubů, Pavlík, Janát, Procházka, Svoboda, Jílek, Trousil.