Přišlo kolem tří stovek diváků včetně hostů jako byli kladenský primátor Dan Jiránek, sekretář OFS František Běhounek nebo šéf STK Luděk Podraský z téměř sousední Stehelčevsi.

Lidé ale byli zvědavi hlavně na výběr Kozlovny internacionála Ladislava Vízka, který si přivezl vskutku kvalitní soubor. Třeba i s někdejším reprezentantem, pak koučem i šéfem fotbalu Ivanem Haškem.

Domácí si také připravili jednu blyštivou posilu. Zdejší odchovanec Václav Kalina to dotáhl do ligy, teď se do ní vrací s Bohemkou.
Vízek před utkáním v nadsázce tipoval 10:0 (Bára Štěpánová: To říkal po prvním pivu), ale jeho tým v poločase nečekaně prohrával 2:3. Po obrátce už byl lepší, byť šéf Kozlovny gól nedal. Stejně jako na druhé straně zazdil šance Václav kalina. „Já nikdy nebyl kanonýr," smál se pak.

Po výsledku 5:8 dostala Bára Štěpánová od vedení klubu krásné květiny za podporu klubu a mohl začít koncert Ivana Hlase i s jeho největšími hity.

A co popřála Bára Štěpánová Sokolu Zákolany do další stovky? 

Víte co, tohle já nemám ráda. Já nikomu nic nepřeji. Dotyčný přece sám nejlépe ví, co si přeje. Já vždycky říkám: Já vím co si přeju, dejte mi dárek. Dárek jsem já a já si přeji, aby se tady fotbalu dařilo," usmál se dobrá duše klubu i celé obce.

Obsáhlý rozhovor s Bárou Štěpánovou čtěte v Deníku v středu 3. července.