Půjde o zápas, ve kterém se utkají přední týmy soutěže s odlišnými herními styly. Ofenzivní hře Sokola bude čelit propracovaná defenziva Neratovic.

Sokol opět připravil bohatý doprovodný program. Jako nedávno proti Kladnu se budou losovat vstupenky o zapůjčení vozidla, ke každé vstupence obdrží návštěvník malý dárek a od 14.00 hodin představí svůj varietní program pro malé i velké Sokol Cirkus Kellners.

Jaký cirkus předvede Hostouň soupeři, to je teprve ve hvězdách. Každopádně po minulé prohře v Českém Brodu trenér Zdeněk Hašek některé věci nekompromisně kritizoval.

Zkušený kouč není zvyklý na dvě prohry v řadě, a tak raději rychle zjednává nápravu, nebo se o to snaží. „Je důležité vidět hráče v těžkých utkáních, a hlavně když se fotbalově nedaří. Tam se teprve ukáže charakter jednotlivce a celého mužstva,“ napsal na klubový server Hašek, z jehož slov jasně vyplynulo, že k ideálu má daleko i jeho „pracovní“ vztah s některými hráči. A vztahy mezi borci samotnými.

„Špatně se pracuje s hráči, kteří jsou neustále podrážděni a nesnesou kritiku. Není to jen o kvalitě na hřišti, ale hlavně o přístupu k tréninku, k zápasům, chování se v kabině vůči kolektivu a dalších maličkostech. Každý z nás musí mít sebereflexi a od toho vše začíná. Máme cíl a za tím půjde všichni společně jako Sokol Hostouň,“ dodal Hašek.

Zda padnou jeho ostrá slova na úrodnou půdu a zda v rámci varietního představení půjdou do akce divoké šelmy, nebo jen nazdobení koně běhající kolem šapitó, o tom se můžete přesvědčit na vlastní oči v neděli.

Proti Hostouni bude totiž znovu stát vysoká fotbalová kvalita.