Velká Dobrá si po náročném turnaji na Aritmě vzala volno a generálku si odbyde v sobotu dopoledne doma proti severočeskému Vroutku (11.00).

Borci Vraného si v sobotu zařádili na maškarní zábavě, aby druhý den celý rozjaření zvítězili v Roudnici nad Labem 5:4. V sobotu hrají v Hrobcích s Bohušovicemi nad Ohří.

Doksy se v kvalitním utkání rozešly smírně s lídrem B skupiny I. B třídy Libčicemi 2:2 (Havelka, Fereira). Hrálo se na vzhledem k počasí solidní přírodní trávě ve Velkých Přílepech, přičemž také poslední přípravný duel by chtěl trenér Martin Škvára sehrát na přírodním placu.

V sobotu by to mělo být s Loděnicí. Ve hře je hřiště na rakovnickém Zátiší (13.00) nebo v Srbech (čas není znám), kde budou Doksy hrát jarní mistrovská utkání. Dokud nedokončí přestavbu kabin.

Trenér béčka Hostouně Miroslav Supáček mohl být na svůj tým pyšný. Deklasoval Hýskov 9:2! Třikrát se trefil Kubát, dvakrát Chuck, jednou Tygl, Nachtigal, Žíla a Seidl. Zahráli si čtyři dorostenci, kteří rozhodně nezklamali.

Motor hostil v play off hokejisty z Kladna.
Pecka! Rytíři zahájili semifinále za jedna!

Jedomělice deklasovaly Brandýsek 9:0. Pomohlo jim, že soupeř neměl k dispozici gólmana. Hattrick se povedl Nedvědovi. Generálku odehrají v neděli v 09.30 v Rynholci proti béčku Přední Kopaniny. Bude to předzápas divizního mače mezi Hostouní a Chomutovem (12.00).

Braškov porazil v Rynholci mužstvo středu E skupiny I. B třídy Rudnou 3:2 (3:1). Dvakrát skóroval Žalud, jednou Jaroš. V sobotu by měl hrát od 14.00 hodin v Kročehlavech.

Slaný B prohrálo v Rovném pod Řípem 4:5 (Stožický, Nykl, Maroušek), když tři minuty před koncem vedlo 4:2! S kým bude hrát v sobotu doma je otázka. Roudnice zápas zrušila a v jednání je jiný soupeř.

Klobuky nehrály. Na nedělních 15.00 hodin si na své hřiště pozvaly rezervu Velvar.

Unhošť prohrála poločas s Chyňavou 1:5, aby nakonec podlehla v Berouně pouze 4:6. První půli jí odchytal trenér Kučera. Týden předtím hájil branku obránce Moc. V sobotu by měla hrát s Červeným Újezdem.

Zlonice vyhrály na rozbahněné přírodní trávě Mšených Lázní 3:1 (Bakos 2, M. Gil). Nedělní domácí utkání s Hředlemi už bylo odložené z důvodu neuspokojivého stavu hlavní hrací plochy.

Petr Tatíček, trenér juniorky Rytířů Kladno // Rytíři Kladno – HC Slavia Praha 1:4 ,4. osmifinále play off DHL extraligy juniorů - 13.3.2016 ČEZ stadion, Kladno