Druhý víkendový den nastoupí SK podruhé proti druholigovému celku. Duel s Vlašimí bude jistě jinou kávou než zápas s Kolínem. Borce zpod Blaníku ale čeká v sobotu příprava s Hradcem Králové, takže je otázka, s jakým kádrem jejich kouč Vlastimil Petržela na borce SK vyrukuje. Mimochodem, vlašimskou farmou jsou třetiligové Louňovice.

Kladno nastoupí už k sedmému přípravnému utkání a hrající asistent trenéra Tomáš Procházka přiznal, že je to náročné, poněvadž do toho každý pracovní den trénují. Od začátku zimní přípravy mají volno pouze jeden víkendový den.

„Je příprava, takže to musíme skousnout. Zátěž v utkáních je přece jen rozložená na všechny hráče," řekl s tím, že na čtvrtečním, víceméně regeneračním, tréninku, se sešlo jen torzo týmu. „Kluci byli nějací zbití. Pár jich šlo k doktorovi, nic vážného to ale není," řekl Procházka, jenž dal ve středu v Rynholci juniorce prvoligového Jablonce krásný gól levačkou.

Před nedělí tedy visí otazník nad starty P. Růžičky, Hanzlíka, Skořepy, Tótha a Kolmistra. To by byl těžký zásah do sestavy. Čížek má navíc stržený nehet. „Mě když něco bolí, tak jdu trénovat," usmál se Procházka.

Pořadí skupiny A

1. Sparta U21⋌2 2 0 0 9:0 6
2. Kladno ⋌3 2 0 1 6:6 6
3. Vlašim⋌ 2 1 0 1 3:4 3
4. Kolín⋌ 1 0 0 1 1:4 0
5. Hořovicko⋌2 0 0 2 0:5 0