V něm remizovali s celkem III. třídy Litoměřicka – Dobříní. Jediným jeho střelcem v tomto utkání byl Pavel Čablík. Hráč SK Slaný si tak zahrál v jednom dresu s bráchou Lubošem.

Primát si však Žižičtí zajistili až v posledním utkání turnaje. Před jeho úvodním hvizdem si dělali naděje na první pozici také hráči Srbče, kteří na jaře spadli z přeboru Rakovnicka.

K tomu však potřebovali domácí porazit, což se ani zdaleka nestalo. Žižice vyhrály hladce 3:0 a soupeře ponechaly na třetím místě za Dobříní.
Poslední skončil pravidelný účastník, jediný firemní tým celého klání, Ahold Klecany, jenž ale dokázal sebrat bod Dobříni a tím výrazně ovlivnil boj o celkového vítěze.

Tradicí turnaje je vložené utkání místní staré gardy proti celku nedalekých Beřovic, hrajícím pod názvem Beřemberkská Hradní jedenáctka (1:1).

O výhru připravil domácí tým kanonýr žižického áčka Petr Koten, jenž hostoval v soupeřově dresu a gólem jistě potěšil své trenéry a tentokrát i spoluhráče Jaroslava Černého a zřejmě jediného ženského kouče dospělého týmu na Kladensku a širém okolí, Janu Jirotkovou.

Turnaj zakončila tancovačka a ohňostroj na znamení 50. výročí žižického fotbalu.