„Pěkně jsem to nalosoval, o vítězi se rozhodlo až v posledním utkání turnaje," pochválil se žižický sekretář Václav Sojka.

Catherine v něm potřebovala vyhrát, a ač utkání bylo ze začátku na vážkách, uspěli v něm žižičtí borci poměrem 2:0. Slánskému celku z už neexistujícího klubu tak zbylo druhé místo. Pěkné je, že se i po letech dokáží jeho bývalí hráči sejít. Do Žižic přijeli potřetí v řadě a poprvé to bylo předloni, kdy by slavili dvacet let od svého založení. Sobotní tým se rekrutoval převážně z bývalých hráčů Žižic a současné staré gardy Slaného.

Ač Stehelčeves byla v počtu vstřelených gólů i v konečném pořadí až třetí, měla ve svých řadách nejlepšího střelce turnaje. Její kanonýr Šubin mířil do černého třikrát. V poli se nejvíc líbil J. Průcha (Catherine) a mezi třemi tyčemi se nejlépe oháněl jeho spoluhráč Šimánek.

Poslední příčka zbyla na Srbeč. Zástupce Rakovnicka získal jediný bod za remízu 3:3 se Stehelčevsí.

Ve vloženém utkání si zahrála žižická stará garda s fotbalistkami Slaného. Utkání skončilo 5:5 a penalty vyzněly pro děvčata poměrem 7:3. „Je dobře, že jsme pozvali holky, s nikým jiným se nemohou naši veteráni měřit," rýpl si Sojka do kamarádů.
Memoriál v Žižicích se vydařil, přišlo i dost diváků, poněvadž vedle fotbalu je přilákal i dětský den.

1. Žižice – Stehelčeves 2:1, – Srbeč 4:2, – Catherine 2:0.
2. Catherine Slaný – Stehelčeves 0:0, – Srbeč 2:1.
3. Stehelčeves – 4. Srbeč 3:3.

1. Žižice⋌3 3 0 0 8:3 9
2. Catherine Slaný⋌3 1 1 1 2:3 4
3. Stehelčeves⋌3 0 2 1 4:5 2
4. Srbeč⋌3 0 1 2 6:9 1