Ten se ukázal jako hodně kvalitní soupeř a rozhodně si vypracoval víc šancí, než Kladenští. Zejména po změně stran musel střídající gólman Tesař řešit několik nebezpečných situací, v dalších soupeř doplatil na nepřesnost.

„Dopředu byl hodně kvalitní. Působil zkušeně, zejména byl rychlejší při práci s míčem,“ uznal Duda s tím, že jeho svěřenci příliš herně nezaostávali, Pražané však měli dobře propracované kontry. SK si také vytvořilo několik nadějných možností. Ve třech selhal Rouček, neuspěli ani Procházka s Hadrikou.

Divize startuje už za 17 dní a trenéři mají starostí nad hlavu. Jejich kádrem totiž prochází řada mladých fotbalistů, které nemají čas ani prostor pořádně otestovat. Už teď v sobotu po utkání s Příbramí B (hraje se v 11 hodin opět v Zákolanech) nutně musí začít zužovat kádr.

„Je to opravdu složité, když kluky nemůžeme nechat hrát celé zápasy, aby měli možnost ukázat, co v nich je. Mrzí mě, že na to není čas,“ litoval Duda.
To se týká i borce z Pobřeží Slonoviny Kama, jenž hrál poprvé v úterý s mladým týmem na Dobré a teď necelou poslední půlhodinu proti Žižkovu.

„Určitě to je zajímavý fotbalista, ještě uvidíme, co s ním bude dál,“ uvedl Duda.

SK Kladno B – Viktoria Žižkov 0:0. Diváci: 50. Rozhodčí: Brejník.
Kladno B: J. Pejša (46. Tesař) – Nejedlý, T. Pejša, Rada, Jaráb – Podraný (55. Hadrika), Hartman (70. Podraný), Neuberger (65. Kam), Kozel (46. T. Rouček) – Hrubý, Procházka.