TJ Tuchlovice – SK Kladno B 1:2 (1:2)
Prodloužený víkend a dovolené se negativně promítly do sestavy tuchlovických fotbalistů, kterých se na stadion dostavilo pouze šest. To hosté jsou v plné přípravě, takže domácím půjčili čtyři hráče a mohlo se tak alespoň hodinku hrát v počtu deset na deset. Kladno šlo do vedení vlastním gólem, pak jeho hráč v dresu hostitelů Samek vyrovnal a zápas rozhodl Lazárik.
„Bylo to čistě jen o proběhnutí, jinak zápas nikomu nic nedal,“ konstatoval zklamaný asistent hostů Martin Nový.


SK Kladno B – Teplice B 3:2 (2:0) Vedením béčka Kladna nechtěně utajený zápas se hrál v neděli na pěkném trávníku v Dřetovicích. Domácí v něm hostili celek, jenž na jaře sestoupil z ČFL. První gól zápasu patřil do kategorie parádních, z přímého kopu ho zařídil Vincenc. Ještě do přestávky po rychlém brejku zúročil převahu Kladna Lazárik. Nový trenér rezervy Stanislav Hejkal byl méně spokojený s průběhem druhé části, kdy si jeho svěřenci vytvořili plno šancí, které však nedotáhli do konce. Naopak Severočeši po zaváhání mladého brankáře Borského z těžkého úhlu snížili a brzy potrestali rozhozenou obranu druhou brankou. Závěr utkání však byl v režii Kladna, které si vytvořilo velký tlak, jenž nohou po standardní situaci promítl do skóre obránce Samek.

Kladno B: Tesař (46. Borský) – Chalupa, Sterzl (45. Končír), Samek, Císař (46. Elman) – Chaloupka, Čurda, Vincenc, Hrdlička – Podraný (46. Vydra), Lazárik.