Po Mostu a Libiši dokázala na jaře vyhrát poměrem 1:0 i v Neratovicích. A byly to body ceny zlata, které opuncoval s pěti zásahy nejlepší střelec týmu, stoper Ondřej Burant.

Krátce před přestávkou využil při rohovém kopu souboje Motlíka s gólmanem, jenž prý situaci trochu podcenil . "Propadlo to ke mně a z boku levačkou jsem to poslal do brány," popsal a se smíchem dodal, že zakončení odpovídalo kvalitě jeho levé nohy.

Moc se mu líbil neratovický brankář Dědek. "K tomu uměl nohama lépe, než někteří ligoví hráči," podotkl s tím, že v první půli měli o trošku víc šancí než domácí.

Například Rouček šel sám. "Podle mě trefil panelák," posteskl si a dodal, že druhý poločas byl opatrnější a nabídl minimum příležitostí. Tempu nepomohlo vedro.