Hřebečské čeká velká zimní prověrka, poměří se s na podzim jasně nejlepším divizním týmem Českou Lípou. Ale ani Zličín se nechtěl nechat zahanbit. Hlavně v první půli dobrým presinkem ordinoval Hřebči hořkou medicínu a dokonce šel do vedení, když Merta po brejku uklidil merunu z vápna přesně za Kabeleho. Hřebeč si pomohla k vyrovnání dlouhým autem, který protáhl hlavou Novák na J. Dolejše a ten zase jednou ukázal, že standardky zakončit gólově umí.

Pak měly oba týmy ještě po jedné velké šanci, hosty perfektně podržel úžasným zákrokem Kabele.

Po přestávce už Zličín tolik nepresoval, a tak hořké kapky zředili hosté sladkým sirupem v podobě vedoucího zásahu opět hlavičkou Dolejše, jemuž nabil Jablonský. Rovněž hlavičkou - a moc pěknou - odpověděl ještě jednou Merta, ale Hřebeč si výhru vzít nenechala.

Pomohli jí sami domácí špatnou malou domů, kterou vystihl Novák a v nájezdu ho fauloval brankář. Nařízenou penaltu sám hrající kouč proměnil a byl to vítězný zásah. Merta totiž sice sahal po vyrovnání, ale jeho přepychové nůžky mířily jen do spojnice a na druhé straně jistil výhru hostů po dobrém napadání přesnou levačkou Pařízek.

"Zrcadlo nám ale nastaví až Česká Lípa," usmál se manažer Hřebče Štěpán Sádecký v narážce na báječnou českou komedii Vesničko má středisková.

Zličín - Hřebec 2:4 (1:1). Branky: Merta 2 - J. Dolejš 2, Novák, Pařízek.