Nováček okresního přeboru vyhrál všechna čtyři utkání a získal také skalp druhého novice elitní okresní soutěže. Start béčka Hostouně byl domluvený už v zimě, kdy ještě nebylo na postupové pozici. Zajímavá konfrontace vyzněla pro domácí, kteří vyhráli 5:2 a tím si zajistili první příčku.

Jeho soka odsoudilo toto jediné zaváhání na druhou příčku. Na bednu se vešly i Jarpice složené z fotbalistů okolních klubů. S jediným bodem na kontě zakončily turnaj oba celky z Lounska.

Na turnaji padly i dvě červené a došlo i ke dvěma zraněním. Klíční kost si zlomil domácí Tomáš Havrda, koleno si otočil hostouňský Lukáš Pulchart, jenž v utkání s Postoloprty otevřel skóre a tím oslavil narození dcerky Nikolky, jež přišla na svět ve stejný den v šest ráno. Právě tento zápas nedohrál. I bez něj jeho tým otočil stav 2:3 na 5:3. 

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen domácí Per Bakos, jenž zaujal i kouče Hostouně Josefa. Kučeru, cenu pro nejlepšího brankáře si přivlastnil jarpický Tomáš Löwe, jinak gólman Vraného B.

Kam se jeden vrtl, tam cítil, že Zlonice prožívají velký fotbalový boom. Krásný stadionek už dychtivě očekává premiéru v okresním přeboru, jenž místní tým na jaře s velkým přehledem vykopal. Jeho soupeři se mají po sportovní i společenské stránce na co těšit.