Čtyřiadvacetiletý Procházka přitom odešel do Hřebče teprve před před začátkem minulého ročníku, když tušil, že pod novým koučem Františkem Douděrou a po příchodu sedmi posil bude mít ohledně základní sestavy složitou pozici. Jenže v Kladně zůstal u mládeže jako trenér, a i proto se nyní vrací. "Vláďa měl problémy s časem. Trénuje děti na SK a zároveň jezdil na tréninky s námi. Nechtěli jsme mu bránit," vysvětluje přechod pořád ještě mladého borce manažer Hřebče Jozef Janík.

Lukáš Pihrt je prakticky stejně starý (spíš mladý) a ještě nedávno měl nakročeno k velké kariéře. Hrál za Viktorii Plzeň, kde dokonce střílel góly v mládežnické Champions League. Syna bývalého výborného hráče Kladna Ivo Pihrta však brzdila zranění. Překazila mu angažmá v Pardubicích, později ho limitovala i po přestupu do Velvar.

Ty ho před časem pustily do Kladna, kde vyrůstal, ale ani tady po nadějném začátku Pihrt svůj potenciál nenaplnil. Ze základní sestavy postupně vypadl a naposledy si za Kladno zahrál ke konci sobotního duelu s Neratovicemi.

Nyní by se měl stát oporou Tuchlovic, kde však bude mít v záloze také silnou konkurenci. Vzhledem ke zranění několika hráčů a tomu, že navrátilec Folprecht nemůže hrát jako sportovní komentátor všechna utkání, jsou ale v Tuchlovicích šťastní, že tak výraznou posilu získali.

A Pihrt tam může navázat na svého tátu, který na sklonku svojí kariéry právě za Tuchlovice odehrál řadu skvělých zápasů a pomáhal k jejich velkému vzestupu mezi krajskou elitu.