Na Braškově se dosud mnoho nestalo, kádr zlstává pohromadě. Hostování skončilo hostouňskému Kučerovi, o jeho prodloužení se jedná. A po letech odešel fotbalový hrdina Hlavatý, hrající téměř bez sluchu. Vrací se do Pcher.

Mnoho se neděje ani na Brandýsku, odkud chtěl odejít nejlepší hráč mužstva – brankář Plotěný. Zatím ale údajně nic nemá a věnuje se hlavně zaměstnání.

Jiný zkušený gólman naopak místo asi změní. Vranský Pražák by se mohl přesunout do Velvar, které se ale ještě se Sokolem nedohodly. Z Vraného by chtěly ještě jednoho hráče.

Klid je v Lidicích, mužstvo trávilo poslední týden na horském soustředění. Trenér Topka odsud vzkazuje, že o změnách zatím nic neví. A hrát bude tým až o příštím víkendu.

Na horách je také lidický rival z Hostouně. V Peci pod Sněžkou je o hráče údajně výborně postaráno, po těžkých výbězích na lyžích i pěšmo si hráči užívají rehabilitaci.

Ve hře byl odchod nejlepšího borce kádru Františka Motlíka, který byl na testech v juniorce Bohemians 1905. Podle manažera Miroslava Vlčka by ale měl zůstat. „Máme stabilizovaný kádr, ale posílení bychom se nebránili. Máme políčeno na dvě posily, ale jména nechám pod pokličkou, fotbalová konkurence je nebezpečná,“ usmívá se zkušený šíbr.

Z I. B třídy je tak na Kladensku nejrušněji asi ve Slaném, i tam jsou ale s posilami tajemní. Každopádně by se měly vrátit opory Mrština s Hořejším (na podzim hostovali v Novém Strašecí).

Po porážce s Nuslemi 1:6 pokračuje Slaný v turnaji pražské Aritmy, kde se v sobotu od 13 hodin střetnou se Sokolem Řepy.