Svolení k tomu logicky nedostal od konkurenta Kladna v boji o záchranu Bohemians Praha, kde se jejich kapitán v zimě nedohodl na dalším působení. Teprve v úterý se otevřelo přestupové okno, tudíž předposlední celek prvoligové tabulky nestihne Zoubka do středy zaregistrovat.

„Dnes podepsal přestupní lístky. Musíme o tom dopisem informovat pražský klub, kde byl vedený jako amatér. Další náležitosti zašleme na svaz, jenž počká na vyjádření Bohemians Praha, že skutečnost, že Zoubek podepsal profesionální smlouvu, bere na vědomí. Pak teprve může být hráč zaregistrován jako profesionál,“ vysvětlil sportovní ředitel SK Kladno Eduard Novák a tím, že klub zaplatí Bohemians Praha 450 000 korun. Pražané by se k tomu měli vyjádřit neprodleně.

Stejným způsobem přešel před lety plzeňský brankář Petr Čech do Blšan.

S Kladnem se připravují ještě další dva noví hráči, kteří ale do zápasů Tipsport ligy zasáhli a trenéři jsou s nimi spokojeni. V případě žižkovského Jana Novotného jsou podle Nováka kluby v podstatě dohodnuty, o osudu Marcela Ličky rozhodnou v nejbližší době trenéři.