O změnách v kádru SK Kladno, které se již uskutečnily nebo by se v nejbližší době mohly udát, informoval sportovní ředitel klubu Eduarda Novák.

V porovnání příchodů a odchodů je hráčská kvalita na straně nových jmen. Co se týče příchodů, hotový je přestup Davida Zoubka z Bohemians Praha, jenž byl ve střížkovském klubu vedený jako amatér.

Marcel Lička si musí vyřídit formality ze zahraničí pro návrat do Česka, kde patří Zlínu. S valašským klubem má ale Kladno jeho příchod předjednaný.

V případě Jana Novotného se dolaďuje přestup ze Žižkova. Do kádru áčka je zařazen z dorostu i mladý reprezentační útočník Patrik Svoboda.

Víc se toho zatím děje v kolonce odchodů. Janu Broschinskému se ruší hostování a nejspíš zakotví v České Lípě, Tomáš Dubský je na testech ve Vyšehradě, David Hlava v Čáslavi a Martin Samek v Králově Dvoře.

Zeze Lago se vrací do Střešovic a pak nejspíš zamíří do Švýcarska. U Tomáše Zoubeleho požádaly Teplice o ukončení hostování, tudíž bude na jaře v kádru lídra tabulky Gambrinus ligy. Jan Moravec se vrací do vršovických Bohemians 1905.