První slibné možnosti měl jejich soupeř. Dvakrát se v nich ocitl Király, jednou i nejlepší střelec turnaje Kučera. Velkou šanci měla také Olovnice, Koblenc v ní ale selhal.

S chutí hrající Király byl blízko gólu pět minut po přestávce, jeho střelu však zastavila tyč. Neúnavný dirigent hry Zvoleněvsi se přece jenom dočkal. Nekompromisně zavěsil po krásné akci Kintera.

Podruhé pomohla tyčka Olovnici v 67. minutě, kdy ji otestoval její obránce. Do konce utkání měli Zvoleněvští ještě několik možností, především Kučerou, kterému se v zakončení nevedlo.

Turnaj zakončí duel Olovnice se Slavojem. Pokud vyhrají Kladenští 5:0, budou pořadatelé řešit oříšek. Jaký? Mrkněte se na tabulku (Zvoleněves - Slavoj 2:2).

Sokol Olovnice - Slavoj Zvoleněves 0:1 (0:0). Branka: Király. Rozhodčí: Köhler.

1. Zvoleněves 4 3 1 0 14:3 10

2. Slavoj Kladno 3 2 1 0 9:3 7

3. Tuřany 4 2 0 2 6:9 6

4. Olovnice 3 0 1 2 1:5 1

5. Zákolany 4 0 1 3 1:11 1