Miroslav Macík (Slovan Kladno): V utkání okresního přeboru byl postavený před těžký úkol. V nastavení za stavu 1:1 musel čelit pokutovému kopu v podání žehrovického Kopačinského. Zkušený gólman u pravé tyče pokus střelce zneškodnil, a co víc, míč udržel!

Rostislav Grigel (Baník Stochov): Nesmírně rychlý útočník třetitřídního celku si na hřišti Doks obul správné kopačky. Z pěti gólů svého týmu zaznamenal čtyři a každý byl z jiného soudku.

Jaromír Šilhán (SK Kladno): Jediný střelec prvoligového týmu se trefil třikrát v řadě a vystřílel svému celku jediné dva body v soutěži. S třemi góly je spolu dalšími hráči na čele střelecké tabulky Gambrinus ligy.

Slovan Velvary: Po kvalitním výkonu v Berouně poprvé vyhrál na hřišti soupeře, a dokázal tím, že v krajském přeboru nemíní hrát druhé housle.

Tomáš Tichý (Sokol Braškov): na hřišti Ohnivce Městečko se rozohnil tentokrát pozitivně, i když to umí i jinak. Tomáš dal čtyři branku, z toho dvě hlavou, jednu houslemi brankáři a jednu nádherným volejem z 25 metrů do šibenice. Čistý a zlatý hattrick mu překazila pouze branka domácího J. Šnídla.

Jiří Nagy, Rudolf Muzika