Druhý skončil bělečský Karel Hykl, třetí tuřanský Martin Průcha a čtvrtý Sokol Vraný. Páté místo obsadil Tomáš Lichner z Tuchlovic (14), šesté Petr Kořínek z Družce (13), sedmé Jan Grubner z Brandýsku (12) osmé Sokol Uhy (3). Celkem bylo zaevidováno 264 hlasů (ve finále 175). Článek zaznamenal 1609 návštěv (ve finále 727).

Komu by dali hlas redaktoři Kladenského deníku? Jiřího Nagye i Rudolfa Muziku nejvíc zaujal počin brankáře Martina Průchy.

1. Pavel Filip 60 hlasů (Novo Kladno, trenér): Jeho tým se jako první dostal na kobylku dosavadnímu suverénu okresního přeboru Hostouni. A není to poprvé. Jeho svěřenci dokázali na jaře na jejím hřišti zremizovat ztracený zápas. Pikantní na tom je, že Filip ještě loni na podzim vedl hostouňský tým. V zimě se ale musel poroučet.

2. Karel Hykl 54 hlasů (SK Běleč): V utkání III. třídy na trávníku Slovanu Kladno toho za půl hodiny stihl opravdu hodně. Stačil totiž vstřelit dvě branky a také dostat dvě žluté, které vystavily stopku jeho dalšímu působení na hřišti.

3. Martin Průcha 36 hlasů (Sokol Tuřany, SK Slaný): Pořádně si zalovil o víkendubrankář Tuřan a staré gardy Slaného Martin Průcha. Ve slánském dresu inkasoval v pátek osm gólů, v bráně tuřanského áčka v sobotu sedm, a protože toho zřejmě měl ještě málo, vlezl i mezi tři tyče i v neděli za béčko. i když měl počet gólů sestupnou tendenci, vyšlo to Martinovi na rovnou dvacítku!

4. Sokol Vraný 25 hlasů: spolufavorit B třídy prohrával na půdě Doks už 0:2, ale nevzdal se a drtivým náporem v závěru alespoň vyrovnal. Na obou gólech měl podíl vůdce Michal David. První gól dal, druhý připravil Maliňákovi.