Kladenský deník oslovil své čtenáře, aby mu pomohli s nominacemi. Na základě jejich návrhů vytvořil tablo šestnácti nejčastěji nominovaných a teď je na Vás, čtenářích, abyste sami rozhodli, kdo je nejlepší.

Ohlasy předchozích dvou byly byly znatelné. I v době internetu a elektronické pošty dorazilo do redakce téměř dva tisíce z novin vystřižených hlasovacích kuponů a začalo veliké sčítání.

Už dvojnásobným vítězem je brankář Slovanu Velvary Michal Majtaník, pro něhož to bylo docela zajímavé ocenění kariéry, během níž se sice nepodíval do žádné vyšší soutěže, ale výkony se trvale drží mezi okresní brankářskou elitou.

Za svou výhru získal vkusnou a hezkou plaketu i své oblíbené pivíčko ze Zichoveckého pivovaru.

Rok se s rokem sešel a pro úspěch jsme se rozhodli anketu zopakovat.

Budeme opět volit Fotbalistu roku, tentokrát 2014, znovu budeme hlasovat pomocí originálních kuponů.

Vy čtenáři v následujících týdnech rozhodnete, kdo v třetím ročníku ankety vystoupí na nejvyšší stupínek.

Cílem ankety není najít nejlepšího hráče působícího na Kladensku, což ani objektivně nelze zjistit, nýbrž najít toho, kdo má nejen fotbalové kvality, ale umí diváky i bavit.

Do nabídky jsme opět zařadili osobnosti téměř ze všech soutěží – od divize po třetí třídu.

Dál už je výběr jen na vás!

Vyberte z šestnáctky nominovaných, kdo podle vás v uplynulém roce 2014 podával nejlepší výkony, maximálně pomáhal svému týmu, choval se jako rytíř a bavil lidi.

Vepište jeho jméno do anketního lístku (pouze jedno jméno), který bude až do 11. května každý den (kromě neděle) vycházet v tištěném vydání Kladenského deníku a zašlete ho na adresu Váňova 3180, Kladno, nebo ho doručte přímo do redakce.

Vítězný fotbalista se může opět těšit na zajímavé ceny od partnera ankety – Zichoveckého pivovaru.

Mezi nominovanými jsou: David Čížek, Jan Čurda, Josef Galbavý, David Portužák, Michal Majtaník, Oldřich Moc, Robert Nedvěd, Marek Mucha, Nikodim Obradovič, Josef Procházka, Milan Vošmera, Jiří Vaněk, Bohumil Strnade, Libor Rychlý, Pavel Růžička, Jiří Růžička.

Více čtěte a první kupon stříhejte v úterním tištěném Kladenském deníku (31.3.), kde je anketě věnována celá strana.