Sparta Kladno: Loni ambiozní tým letos hraje v okresním přeboru kdovíkolikáté housle. V sobotu však překvapil, když v utkání v Libušíně připravil domácím posvícenskou sprchu, gólem Svobody z 87. minuty tam vyhrál 2:1. Bylo to jeho první vítěztsví v sezoně.

Tomáš Lorenc (SK Slaný B): Nejspíš vytvořil minimálně okresní rekord. V utkání III. třídy v Žižicích domácí rozehráli ze středového kruhu tak špatně, že zmíněný borec je snad po deseti vteřinách ztrestal gólem! Utkání ale nedohrál, do druhé půle nenastoupil pro naražená žebra.

Josef Andrle (TJ Tuchlovice): Tobyl kauf, když ho tuchlovický předseda Šulc v létěkoupil z Kablovky. Stoper, jenž se zakrátko v novém týmu stal kapitánem, pomohl k výhře 3:0 v Jesenici prvním gólem po rohu a druhým z penaltu.Další penaltu však už nedal, navíc ji kopl tak mizerně, že se zranil. Zápaspro něj měl tedy i odvrácenou tvář.