Co říkáte tomu, že jste byl čtenáři zvolen ´hvězdou´ víkendu?
Těší to, ale zůstávám na zemi, protože jsem měl lepší zápasy, ale nedařilo se mi dávat góly. Teď jsem z pěti šesti střel dal čtyři, takže je to spíš náhoda. Byl jsem tam, kde jsem posledních osm kol nestál.

Patříte mezi obávané útočníky, na jaře si ale na Vás soupeři nemuseli dávat zrovna velký pozor.
Po zranění jsem se nemohl chytit, měl jsem to pořád v hlavě, navíc jsme všichni hráli špatně. Až posledních pět kol se to zlepšilo. Máme výborné mladé fotbalisty, ale nedařilo se nám jako kolektivu. Možná nás nakopla prohra na Spartě. Brankář Honza Kruliš tvrdí, že o té doby co zápas podělal hrajeme dobře, takže největší zásluhu na tom má on (smích).

Kolikrát jste v utkání nastřílel čtyři branky?
V mistráku nikdy, ale jednou v přípravě proti Klobukům jich bylo pět.

Ještě nedávno Vás lanařily kluby vyšších soutěží, trvá stále jejich zájem?

Občas se ještě někdo ozve, ale myslím, že to jenom zkoušejí, protože vědí, že jsem patriot. Kdybychom ale spadli, přemýšlel bych o odchodu. Myslím, že na třetí třídu mám ještě čas.


Vaši silnou zbraní je rychlost. Nabízí se otázka, zda jste se nezbavil letitého ohonu proto, aby se ještě zvýšila? Nebrzdil Vás?
To ne, jen mě to přestalo bavit, udělal jsem to kvůli sobě, abych se dobře cítil. Spíš mě brzdí tři čtyři kila navíc, kterých se nemůžu zbavit. Zrychlení mi ale snad zůstalo.