Tomáš Strnad se snaží obrat skluzem Pavla Dreksu / SK Kladno Jan Procházka měl úvodní branku na kopačkách již po několika minutách hry, Martin Bláha ale odvážně zasáhl. Jan Procházka nakonec úvodní  branku vstřelil, to ale bylo až ve 48. minutě. Bohužel mu radost dlouho nevydržela. Za minutu srovnal  Šultes. Velká šance Dimitri Tatanasvilliho, přihlíží Lukáš Bajer(16) Jaromír Šihlan se přes zahuštěnou obranu Olomouce neprobil Po této situaci padla sporná branka do sítě Jaroslava Tesaře, Olomouc vede 2:3 Olomouc vede 2:3. Sporná branka je připsána Silva Rossi Danielovi (8) David Zoubek slaví s Jaromírek Šilhánem vyrovnávací branku Antonína Holuba na 2:2. Na 1:2 strhl vedení olomouckých borců Jan Schulmeister Kladno se střelou kapitána Jana Procházky ujímá vedení 1:0 Hlavičkový souboj Davida Zoubka a Tomáše Janotky /23/, přihlíží Lukáš Bajer /SK Kladno Kladenští slaví branku kapitána Jana Procházky (1:0, 48. min.). Radost ale nepotrvá dlouho, za minutu ale bude již srovnáno Pavlem Šultesem .... Nejspíše faulovaný David Zoubek bude reklamovat penaltu, u sudího Jílka ale  neuspěje, sudí přistrčení neviděl ... přihlíží Tomáš Janotka a Martin Bláha. Pro Kladno dost zásadní rozhodnutí za stavu 2:3, několik minut před koncem. David Zoubek vysvětluje proč reklamuje faul a tedy i penaltu, sudí Jílek ale neustoupí, hráči Olomouce jsou spokojení Gesto trenéra Olomouce Zdeňka Psotky je jasné. Na trávníku zůstal otřesený Martin Bláha, sudí Jílek volá pro ošetření Hlavičkový souboj před brankou Martina Bláhy Ondřej Szabo je zraněný. Utkání sledoval, jeho  vývoj jej jistě velmi mrzel. Jedno je jisté, Ondřejova bojovnost by Kladnu nejspíše pomohla. Jaromír Šilhán prodlužuje hlavičkou Tesařův výkop na Davida Zoubka. Hodně se na jeho ofenzívní schopnosti spoléhalo. Hosté o něm věděli a pohlídali ho. David Zoubek rozehrává standardku Dimitri Tatanasvilli se dostává do ofsajdu, bohužel pro Kladno. Martin Bláha na míč sice nedosáhl, nevadilo to. Sice těsně, ale šel vedle. Střelcem byl David Zoubek. Autový specialista Tomáš Strnad bohužel pro zranění odstoupil již v prvním poločase Hráči Sigmy slaví rychlé vyrovnání na 1:1, střelcem byl Pavel Šultes. Pavel Šultes srovnal během minuty na 1:1, to byl jeden z rozhodujících momentů utkání. Kladenská euforie z branky Procházky zmizela jak pára nad hrncem. Souboj Beneše se Silvou Rossim. Olomoučtí slaví 3 branku, kladenští si myslí, že branka nepadla. Sudí se ale přiklonil k hostům. Branka nakonec byla vítězná a kladenské může přijít velmi draho. Jan Schulmeister dělal kladenským hodně problémů Tato střela v první půli končí ještě mimo branku Jaroslava Tesaře. Jan Procházka střílí první branku Kladna. Silva Rossi Daniel (střelec sporné 3 branky Olomouci) spolu se spoluhráči vytěsňují Jaromíra Šilhana Jan Schulmeister vstřelil druhou branku Olomouce, svědomí zpytují Vít Beneš (23) a Marcel Lička (17) Trenér Martin Hřídel ... aby někdy měl z průběhu utkání svatozář V první půli Jaroslav Tesař vychytal vše, ve druhé to bylo horší S ubývajícím časem se více a více šponovaly nervy Martina Hřídele a Stanislava Hejkala, trenérů Kladna Martin Bláha se stěstím dostal míč vedle tyče, naneštěstí pro Kladno. Pavel Bartoš padá v souboji s Milanem Machalickým Jaromír Šilhán odevzdal na trávníku mnoho sil, přesto se dnes nepodařilo urvat body. Zklamaný Jaroslav Tesař po tříbrankovém přídělů opouští trávník Pavel Bartoš děkuje kladenskému fankubu za podporu O čem asi přemýšlí zklamaný trenér Kladna Martin Hřídel....? Do utkání s Olomoucí vkládal hodně nadějí.