Brownhouse Kladno - Fatra Zlín 3:1, Kooperativa EL mužů, 21.11.2009 Je konec, Borek Fokt slavit opravdu umí. Brownhouse Kladno - Fatra Zlín 3:1, Kooperativa EL mužů, 21.11.2009 Na příjmu Martin Böhm Radost kladenských po důležitém bodu ve 4. setu Kladenské borce žene do hry bubenické kvarteto Ve čtvrtém setu hosté dlouho vedli, diváci s napětím sledují jak to dopadne, a dopadlo a mohli se radovat. Jindřich Licek se zdraví s přáteli, sbírá gratulace k výhře Brownhouse Kladno - Fatra Zlín 3:1, Kooperativa EL mužů, 21.11.2009 Martin Böhm Smeč Borka Fokta byla zblokována, přihlíží Lukáš Diviš Karel Linz Brownhouse Kladno - Fatra Zlín 3:1, Kooperativa EL mužů, 21.11.2009 Hráči Fatry Kladno potrápili, ve čtvrtém setu vedli 22:18 a měli blízko s tiebreaku... Brownhouse Kladno - Fatra Zlín 3:1, Kooperativa EL mužů, 21.11.2009 Brownhouse Kladno - Fatra Zlín 3:1, Kooperativa EL mužů, 21.11.2009 Smečuje Jan Svoboda Brownhouse Kladno - Fatra Zlín 3:1, Kooperativa EL mužů, 21.11.2009 Diváků přišlo 330 a dočkali se radosti z vítězství Hráči Fatry doufají v dotažení čtvrtého setu, vedli o 4 body.... (22:18!) Brownhouse Kladno - Fatra Zlín 3:1, Kooperativa EL mužů, 21.11.2009 Karel Linz Vladimír Sobotka Brownhouse Kladno - Fatra Zlín 3:1, Kooperativa EL mužů, 21.11.2009 Trenér Licek bere time, Kladno prohrává o 4 body ve 4 setu...Kladnu se nakonec podařilo otočit a set vyhrát a tedy i celá zápas. Fatra uhrála nečekaně vyrovnaný souboj. Brownhouse Kladno - Fatra Zlín 3:1, Kooperativa EL mužů, 21.11.2009 ...malý nadějný volejbalista využil po skončení zápasu neprodleně volné hřiště... Brownhouse Kladno - Fatra Zlín 3:1, Kooperativa EL mužů, 21.11.2009