Lubomír „Čužák" Rys, 69 let, bavič
Uvidíme, u tohoto mančaftu to všechno je o hlavách. Mají je dole, když jdou na led. Potřebovali by trochu se uvolnit, snad se to těm novým povede. Já sám jsem se už nabízel, že zajdu do kabiny, vezmu nějakého dalšího baviče a řekneme tam pár vtipů. Myslím, že by to mohlo pomoci.

Milan Volf, 50, podnikatel, politik
Do anket bývám otevřený, ale teď nebudu. Za hokej mají zodpovědnost jiní lidé. Já pouze budu držet palce, aby se tým zvedl. Odvolaní trenéři, když se ohlédnou, tak uhráli výsledky vysoko nad očekávání. A kdybych byl na pozici současného vedení já? Do budoucna bych uvažoval Pavlu Paterovi, Otovi Vejvodovi a Frantovi Kaberlem.

Tomáš Kučera, 36, obchodní zástupce
Podle mne nebylo moc z čeho vybírat. Oceňuji, se Fugas s Pepou vrací do Kladna, jejich modrobílé srdíčko je přivábilo zpět. Nebudu komentovat rozhodnutí vedení dosadit do funkce i trenéra Čelanského. Hlavně jsem rád, že se uklidní hysterie kolem klubu.

Otakar Černý st., 70, novinář
Teprve se ukáže, jaký to byl krok. A já jako ortodoxní Kladeňák si v obavách počkám, jak to vše dopadne.

Radim Tuček, 39, novinář, fanoušek
Změnu jednoznačně vítám. Podle mě k ní ale mělo dojít již o týden dříve. Já bych ovšem jako hlavního trenéra raději viděl pana Nelibu, neboť pan Čelanský mi přijde na A tým moc mladý. Přítomnost Pepy Zajíce na lavičce je super, toho mám jako bývalého kapitána moc rád. Věřím, že tým máme dobrý a že se výsledky dostaví.

Petr Gimax Hubáček, 41, meteorolog
Sice jsem byl zpočátku proti výměně, ale situace už byla od poslední reprezentační pauzy neúnosná. Zda to pomůže? Doufám. Každopádně trenéři to za hráče neodehrají. Mě nezajímá, kdo trénuje a hraje, mě jako fanouška zajímá úspěch Kladna.

Jaroslav Zelenka, 35, grafik
Ze změny trenérů nadšen nejsem, současný stav není jejich vinou. Ale k něčemu podobnému asi dojít muselo. Každopádně se sluší jim poděkovat. Od Jiřího Čelanského nevím co čekat, na pozici hlavního trenéra bych si asi představoval jiné jméno, ale snad vedení klubu ví, co dělá. Fugas Neliba a Pepa Zajíc jsou pro mě zárukou, že blamáž nepřipustíme.