Minulou středuučil děti základůmútočník Rytířů Jiří Bicek, hráč A týmu a mimo jiné držitel Stanley Cupu s týmem New Jersey Devils.

Teď tedy dorazíkapitán Rytířů, mnohonásobný mistr světa a zlatý olympijský medailista Pavel Patera. Původně měl přijít už v pondělí 12. prosince, avšak v tomto termínu odehrají Rytíři ve Vítkovicích extraligový duel, jenž byl naplánován původně na neděli.

Patera nebude na nejmladší adepty bruslení sám- spolu s ním dorazí i Jiří Kuchler a Libor Procházka. Deník o tom informoval riskový mluvčí klubu VítHeral.

Podle kouče áčka a zároveň šéftrenéra mládeže Zdeňka Vojty, jenž byl nedávno jmenován místo odcházejícího Miloslava Hořavy,je pro start kariéry zapotřebí velmi málo. „Stačí přijít vždy v pondělí či středu a sobotu v 17:15, kdy začínají tréninky, na zimní stadion. Pokud máte pro své dítě brusličky a helmu, můžete si přinést vlastní. Jestliže ne, vybavení je u nás k dispozici,“ vzkazuje na internetových stránkách klubu rodičům Vojta a dodává, že překážkou rozhodně nejsou finance.

„První rok je školička zadarmo, takže se nemusí platit žádné příspěvky. Není to o penězích, chce to mít jen chuť si hrát!“

Tak co, nezkusíte to se svou ratolestí i vy? Málo platné, v Kladně se s hokejem zase začalo blýskat na lepší časy.

Více info o náboru najdete ZDE: