Ta je složena kromě Slováka Skladanéhoi ze dvou bývalých Frolíkových spoluhráčů z lajny – Vítězslava Bílka a Milana Hluchého. Všichni dali branku, Bílek dokonce dvě. „Dokázali se na zápas skvěle vyburcovat, povedlo se jim to. Já mohl dát gól i na tři jedna, možná by byl zlomový. Akce to byla krásná, ale Mensator mou střelu skvěle chytil. Patří mu poklona,“ utrápeně konstatoval vedoucí druhého kladenského útoku, který tuší, že Kladno po skvělém úvodu extraligy bude muset přidat, aby vybředlo ze současné situace (4 porážky v řadě). "Máme špatnou sérii a k tomu těžké soupeře před sebou. Venku plzeň a doma rozjeté Vítkovice. Musíme se hodně zlepšit, hlavně tolik nechybovat v obraně."

Gólově se prosadil také Tomáš Horna hrající vůbec první duel v sezoně. I on byl smutný a navíc ho trápí, že jeho zraněné koleno dostalo v poslední třetině po zákroku karlovarské obrany co proto. „Vary dnes byly k poražení a my to nedokázali. Udělali jsme moc chyb v obraně. Co se týče zranění, nemyslel jsem na něj až do zmíněného zákroku, který asi faulem byl. Teď doufám, že mi koleno do rána neoteče,“ modlil se Tomáš Horna,“ jenž byl pro třetí Kallovu formaci vítaným oživením.

Karlovarský Vítězslav Bílek, jenž na západ Čech ´zběhl´ loni v létěpřiznal, že se na utkání proti bývalému klubu moc těšil. „Dokázali jsme se vyhecovat a zahráli dobře. A hlavně to pomohlo týmu, což je skvělé. V Kladně jsme hlavně nechtěli udělat ostudu a myslím, že se to povedlo,“ jásal Bílek, který od začátku sezony se svou formací spíše sbíral drobty. „Proto jsme se na ně speciálně připravovali, spíše na Skuhraného a Kumstáta. Těžko se připravit na Bílka s Hluchým, když od začátku sezony nedali ani gól. Ovšem pamatuji si, že před rokem nás tady porazili také,“ ulevil si hlavně na obranu naštvaný kouč Kladna Zdeněk Müller.