Na malém hřišti v Zápech moc šancí zápas nenabídl. Domácí důraz slavil úspěch hlavně do poločasu, kdy byl tým, který ještě neztratil ani bod a nedostal dokonce ani jeden gól (!) lepší, ale hosté také ukázali kvalitu a ubránili se.

Po obrátce už hrozili víc, ale k čisté šanci se za celé utkání nedostali. Ani Zápy je neměly a zápas směřoval k remíze. Jenže v poslední minutě hosté ztratili na útočné polovině míč a po rychlé protiakci mířil přesně Turyna.

„Jsme zklamáni, bylo to remízové utkání. Bohužel nejlepší hráč našeho týmu Tomáš Kott vyhodnotil situaci jinak, než bylo vhodnější a dostali jsme gól takhle na konci, což není příjemné,“ mrzelo trenéra Velvar Zdeňka Haška, který také držel se svým Slovanem dlouhou sérii bez porážky, která nyní skončila.

Teď už se tým chystá na středeční pohárový duel s prvoligovými Pardubicemi, které dostaly v Plzni šest gólů a budou si chtít renomé napravit.

Zápy – Velvary 1:0 (1:0). Branka: 90. Turyna. Rozhodčí: Baum. Diváků: 2480.

Velvary: Spilka – Šustr, Kott, Vopat (56. Leitl), Jakab, Jelínek, Havránek (75. Kim Dongha), Chábera, Žežulka, Richter (75. Trávníček), Rubeš.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...