„Výtěžek půjde ve prospěch Dr. Klauna společnosti Chance 4 Children, s níž klub dlouhodobě spolupracuje a která působí například v kladenské nemocnici či v Dětském domově v Ledcích," uvedl mluvčí klubu Vít Heral.
O dresy bude velký zájem, jelikož jsou zcela exkluzivní, především díky skutečnosti, že jsou bez reklam, pouze s klubovým logem.

„Jsme poctěni a ohromeni zároveň, že Jaromír a jeho prvotřídní tým se rozhodl podpořit našeho Dr. Klauna," řekl Jaroslaw Wojas, spoluzakladatel společnosti. „Kvůli dětem, pro které to všechno děláme, doufáme, že se cena za zlaté dresy vyšplhá vysoko,"  dodal Wojas.

Majitele kladenského klubu a jeho největší hvězdu Jaromíra Jágra nechávaly dosud zlaté dresy chladným. Ač se třeba o ten jeho v rámci aukce tvrdě bojuje už nyní, Jágr se soustředil zatím hlavně na domácí zápas s Karlovými Vary.
„Potřebovali jsme se dostat z krize a vyhrát, proto zlaté dresy v mojí hlavě místo neměly. Teď už se konečně můžeme soustředit na zápas s Libercem, který bude určitě hodně zajímavý," povídala aktuálně nejen největší kladenská, ale také česká hokejová star. Do návrhu, jak budou dresy vypadat, se ale nezapojoval.

„Abych řekl pravdu, přenechal jsem to jiným. Máme  tady od toho lidi a jsou hodně kvalitní a dobří. Přicházejí se skvělými nápady a musím říci, že i samotné dresy se mi moc líbí. Prostě se povedly a věřím, že si je lidé koupí. Nejen proto, že jsou tak hezké, ale že peníze za ně půjdou na dobré účely," dodal slavný Jaromír.

Novinka se zamlouvá i drtivé většině kladenských fanoušků. Třeba jeden z šéfů fanklubu, Jaroslav Zelenka, v civilním zaměstnání grafik, může hovořit o zlatém stylu i jako odborník.

„Mně se hlavně líbí ten nápad s barvou dresu. Nechtěl bych je na furt, to ani náhodou, ale takhle je to unikátní a navíc se tím pomůže dobré věci," naráží Zelenka na to, že peníze z prodeje poputují na dobročinné účely.
Fanklub a jeho výtvarný kroužek, jak mu Zelenka přezdívá, už včera večer v restauraci U Meisnerů vyráběli speciální choreografii k utkání. Pokračovat budou ještě zítra těsně před začátkem.

„Uvidíme, kolik se zapojí pomocníků a co zvládneme," usmál se Zelenka.