Fanoušky nejvíc zajímá, zda se do sestavy vrátí jasně nejproduktivnější hráč ligy David Stach, který v Litoměřicích kvůli nemoci nenastoupil. Vypadá to, že v sestavě bude a rekord Václava Prospala, do něhož mu zbývá už jen sedm bodů, může nahánět dál.

Těší se na něj i nejlepší střelec ligy Vítězslav Bílek. „Když odehrajete 46 kol s jedním parťákem, zvyknete si na něj. Jasně, musíte být připraveni na změnu, ale je to prostě znát. Každý hráč se chová jinak a zvyknout si na jiného během jediného zápasu, to snad ani nejde. Jsem rád, že bude Áda (Stach) zpátky," těší Bílka.

Kladenské publikum asi poprvé uvidí odchovance Petra Tenkráta, který hraje letos za Severočechy, ale v prvním kladenském zápase nehrál.

Spolu s ním dorazí i další početná enkláva ex-kladeňáků – Kuchler, Melka, Gengel, Látal či trenér Miroslav Mach.

Lidé jsou však ještě víc zvědaví na nové posily Rytířů: obránce Jaroslava Mrázka už z minulosti znají, vůbec poprvé si ale v rytířském brnění zahraje Martin Procházka, mladík ze Sparty.

Pikantní by mohl být zápas i pro Jana Daleckého, který do neděle v Ústí hostoval, pak si ho ale Rytíři stáhli zpět do svého kádru.