K výhře došli Buldoci přes přesilovky

Kladno - Bez odpočívajících Patery a Procházky se povedlo hokejistům Kladna týmu Ústí (hrálo třetí zápas ve čtyřech dnech), vrátit úterní pohárovou prohru 0:5.

21.8.2008

Logo HC GEUS Okna Kladno.Foto: archiv

Kladno - Ústečtí Lvi 6:3

Skóre sice otevřeli Severočeši Čalounem, v dalším průběhu ale domácím vyhovoval nestandardní počet hráčů na ledě.

Nejprve v oslabení vyrovnal Frolík a další tři góly nasázeli Buldoci v početní výhodě. Nájezd tří na jednoho v závěru první třetiny zužitkoval Bělohlav, v průběhu druhé části jim stačilo pár vteřin k dalším dvěma trefám.

Při hře pěti proti třem bombou zvýšil Skrbek a v pokračující výhodě se prosadil i Kuchler. Na druhé straně Novák trefil tyčku a polepšil se až v závěru třetiny, kdy s její pomocí dal v úniku na 2:4.

Kladno, ale stihlo kontrovat Tenkrátem. Před šestou brankou třikrát pálil Pavlas, těžil z toho však Čurilla. Vteřinu před koncem určil stav v přesilovce Němeček.

Branky: 12. Frolík (Tomajko), 20. Bělohlav (Kalla), 26. Skrbek (Bělohlav), 27. Kuchler (Frolík), 40. Tenkrát (Bělohav), 52. Čurilla (Pavlas) – 6. Čaloun, 38. Novák, 60. Němeček (Šagát). Vyloučení: 7:7, využití 3:1, v oslabení 1:0. Třetiny: 2:1, 3:1, 1:1.
Kladno: Orct – Skrbek, Hořava, Pavlas, Srdínko, Trončinský, Růžička, Nádašdi, Hájek – Tenkrát, Kalla, Bělohlav – Čurilla, Frolík, Tomajko – Rudovský, Stieler, Kuchler – Eberle, Diviš, Bláha.
Ústečtí Lvi: Fiala – Klobouček, Zeman, Němeček, Pojkar, Šafář, Gýna, Špila – Čaloun, Špirko, Heřman – Novák, Pazourek, Kloz – Šagát, Mikulík, Sklenička – Přeučil, Hanzl, Prorok.

21.8.2008 VSTUP DO DISKUSE

Kladno volejbal cz - SK Volejbal Ústí nad Labem 3:0, Extraliga volejbalu, Kladno, 30. 9. 2017

Volejbalisté přemohli lázeňské šviháky

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Vypukne modrobílé peklo?

Kladno – Podruhé si před domácím publikem zahrají volejbalisté Kladna. A nebude to žádný pouťák. Jejich hosty budou v sobotu v 18.00 hodin hráči Karlovarska, jednoho ze spolufavoritů nejvyšší soutěže.

Na Kladensku zvítězilo u většiny voličů Hnutí ANO 2011

Kladensko /FOTOGALERIE/ -  Lidé z Kladenska a Slánska vyšli už včera do volebních místností, aby využili příležitosti a ovlivnili budoucnost České republiky. Parlamentní volby skončily v sobotu ve 14 hodin.

Na Trutnov se Švihálkem

Kladno – První čtvrtinu základní části II. ligy zakončí hokejisté Řisut v sobotu domácím zápasem s Trutnovem (18.00). Svěřenci trenérů Martina Procházky a Martina Kašáka po deseti kolech uzavírají tabulku, přičemž vstřelili nejméně branek a nejvíc jich obdrželi!