Na Vysočině ale řisutský gólman  lovil puk ze své sítě častěji, než by se zamlouvalo. Jeho tým totiž nenavázal na předešlá utkání a po ostudném výkonu podlehl 3:7.

„To ještě díky Schwambergerovi jsme jich dostali jen sedm, klidně jich mohlo být daleko víc," prohlásil naštvaný trenér hostů Jan Novotný a v ráži pokračoval: „Z naší strany to byl bojácný hokej, jako  když jsme se sešli po nějakém mejdanu. Působili jsme jako mužstvo, které netrénuje a  nemá koncepci," řekl.

Osud Buldoků se začal naplňovat záhy po úvodním buly. Sotva uběhly dvě minuty, byla teoretická předzápasová  příprava na cucky – prohrávali 0:2. „Chtěli jsme hrát na brejky a sami na bránu jezdili oni," zlobil se kouč.

Pelhřimov – Řisuty 7:3.
Branky:  2. Hadrava, 3., 60. Vylíčil, 33. Svoboda, 38., 44. Tecl, 58. Votápek – 33. Kos, 53. Náprstek, 60. Hruban.  Vyloučení: 3:3. Třetiny: 2:0, 2:1, 3:2.
Řisuty: Schwamberger  – Kašák, Slánský, Sedláček, Bílek, Tomáš, Jirouch,  od 41. Voráček – Hrubant, Kos, Landa – Vyšín, Kraus, Záleský –  Náprstek, Redlich, Vlček, od  41. Vodička, Hlusička, Veber. 

Celá článek najdete v pondělním vydání Kladenského deníku