Buldoci jsou ve fóru, co na to pauza?

Kladno – Jak se celý podzim trápili, tak závěr roku měli famózní. Hokejisté Řisut se loučili sérií tří vítězství!

23.12.2013

II. liga: SHC Klatovy (v bílém) - HC Řisuty 1:3.Foto: DENÍK/Milan Kilián

Diváci na hezkém stadionu Jana Marka v Jindřichově Hradci viděli při zajímavé druholigové partii tři obraty. Ten poslední byl v režii hostů, kteří Kosem vyrovnali deset vteřin před koncem a v prodloužení Vlčkem strhli výhru 5:4 na svoji stranu!

„Před utkáním bych dva body bral a po něm také," přiznal trenér Jan Novotný s tím, že jho tým byl po většinu utkání lepší. Jen měl problém využívat gólové příležitosti. „To je snad nějaká epidemie, která Kladensko postihla, protože Kladno také nestřílí branky," usmál se.

Buldoci střelecky hořeli v hlavně v první třetině, již měli vyhrát. S těsným náskokem ale šli do kabin domácí borci.

Až v polovině utkání mladý Veber vyrovnal a posléze Landa v oslabení poslal Buldoky do vedení. Ještě veseleji bylo krátce po začátku třetího dějství, kdy Kos upravil na 1:3.

Gól, který by soupeře definitivně poslal do kolen, však nepřišel. Naopak. Domácí třemi zásahy v rozmezí tří minut skóre otočili! „Byly to těžko uvěřitelné zkraty našich hráčů," posteskl si Novotný.

Už to vypadalo, že hosté odjedou s prázdnou. V závěru základní hrací doby ale dostali výhodu přesilové hry, již umocnili odvoláním brankáře. Tah jim vyšel dokonale. Deset vteřin před koncem Kos svým desátým gólem v sezoně vyrovnal!

Začátek prodloužení zastihl za katrem Landu, navíc vyfasoval osobní trest Bílek. „Byl to triviální faul, byl v euforii a na rozhodčího ze střídačky něco zavolal," přiblížil Novotný okolnosti vyššího trestu.

Oslabení vyšlo Buldokům náramně. Na soupeřově modrá obral Vlček obránce o kotouč a rozhodl o importu dvou bodů. „Mají těžší beky, proto jsme po nich chtěli chodit, a to se nám dařilo," prozradil Novotný něco z taktiky.

Příští utkání odehrají Řisuty až 4. ledna, kdy hostí Jablonec.

23.12.2013 VSTUP DO DISKUSE

Volební místnost v Hlízově.
77

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Kladno volejbal cz - Jihostroj České Budějovice 3:2, 5. finále Extraliga volejbalu (stav 2:3), Kladno, 23. 4. 2017

Vypukne modrobílé peklo?

Je dobojováno. Volební komise nyní sčítají hlasy

Kladensko /FOTOGALERIE/ -  Lidé z Kladenska a Slánska vyšli už včera do volebních místností, aby využili příležitosti a ovlivnili budoucnost České republiky. Parlamentní volby skončily v sobotu ve 14 hodin.

Na Trutnov se Švihálkem

Kladno – První čtvrtinu základní části II. ligy zakončí hokejisté Řisut v sobotu domácím zápasem s Trutnovem (18.00). Svěřenci trenérů Martina Procházky a Martina Kašáka po deseti kolech uzavírají tabulku, přičemž vstřelili nejméně branek a nejvíc jich obdrželi!

AKTUALIZUJEME

OBRAZEM: Volby do poslanecké sněmovny jsou v plném proudu

Kladensko - Volební místnosti otevřely ve 14 hodin. První voliči míří k volebním urnám. Kladenský deník přináší fotoreportáž z jednotlivých okrsků v regionu.