Buldoci vyhráli na neoblíbeném minikluzišti 4:2 a připsali si do tabulky II. ligy Západ čtvrtou výhru z venku, kde dosud neztratili ani bod!

„Do Jablonce jsme však jeli s respektem, protože v poslední době se nám tam nedařilo," přiznal trenér Jan Novotný, jenž měl k dispozici pouze pět obránců a tři útoky.'

Utkání ale začalo pro Buldoky nad očekávání. Už po 50 vteřinách otevřel skóre Vlček, jenž domácí Vlky zchladil. Tady mohli hosté učinit rázný krok k výhře, další možnosti ale nedali a naopak ke konci třetiny v oslabení inkasovali.

Vše si vynahradili dvěma góly ve druhém dějství, jež ovládli. „Vůbec jsme domácí nepouštěli do tlaku, jako se nám tady často stávalo," pochvaloval si Novotný.

Řisuty v závěrečné části odskočili na rozdíl tří branek a jablonecká korekce z 58. minuty už nemohla na jejich výhře nic změnit.

Novotný připustil, že tři lajny mohly být pro jeho tým i výhodou, poněvadž hráči byli pořád v tempu. „Na menším hřišti to možná výhoda byla,"  řekl s tím, že i domácí borci hráli na tři pětky.