Kouč hostů Jan Novotný vyloudil na kladenských Rytířích, kteří mají přestávku, obránce Kehara a bývalého hráče Řisut útočníka Redlicha. A byl to on, kdo už po třiadvaceti vteřinách otevřel skóre. Pak ale čtyřikrát v řadě skórovali domácí hráči, aby devět minut před koncem vstřelil druhou a poslední branku Buldoků Náprstek.

Novotný viděl ve shodě s kolínským kolegou výborný a vyrovnaný zápas, v němž jeho svěřenci vyrobili dvě hrubky, když ve vlastní třetině namazali soupeři kotouč na druhý a třetí gól. „Byly to triviální chyby," povzdechl si a litoval, že za stavu 2:1 promarnil Kos únik od vlastní modré. Z protitoku inkasovali třetí gól.

Nejen kapitán Buldoků nechal vyniknout kolínského gólmana. „Ve druhé třetině jsme měli hodně šancí, v některých zápasech je ale koncovka naší slabinou," řekl kouč. Už za stavu 3:1 neproměnil Šilhavý trestné střílení.

„Nedokázali jsme využít momenty, kdy můžeme soupeře posadit na zadek. Klukům ale mimo koncovky nemohu nic vyčíst. Jako vždy bojovali do poslední vteřiny."

V sobotu v 18.00 hostí Řisuty celek Bíliny.