Poslední se povedl domácím hokejistům, kteří svého soka přetlačili poměrem 4:3 a posunuli se na třetí příčku tabulky.

Vítěznou branku vstřelil v přesilovce pět na tři útočník Ladislav Vlček, jenž hraje početní výhody na pozici obránce, kdesi potáhl kotouč a ránou od modré napínavý zápas rozhodl. Autor branky mínil, že jim pomohla nedisciplinovanost hostů, kteří při vyloučení svého hráče vrhli na ledovou plochu směrem k trestné lavici plastovou láhev, za což inkasovali další trest.

Podstatným pro řisutský úspěch byl výkon brankáře Schwambergera. „Zejména v první třetině byl fantastický. Kdyby díky němu neskončila jedna jedna, kdoví jak by to dopadlo. Tam nás opravdu podržel a velkou měrou se podílel na našem vítězství," řekl Vlček.

Jeho gól byl teprve druhý v sezoně a opět byl moc důležitý. Prvním pomohl k skalpu Sokolova a teď k výhře nad dalším silným protivníkem.

„Kobra hrála výborně, takhle jsem ji ještě nezažil hrát. Řekl bych ale, že jsme si vyhrát zasloužili. Bylo to však stejné jako v předcházejících zápasech ubojované. Každý gól byl důležitý," řekl zkušený útočník a litoval, že lépe nesehráli poslední vteřiny utkání, kdy jim kotouč utekl na zakázané uvolňovaní a soupeři tím dali dvacet vteřin před koncem možnost hrát power-play.