Buldoci podali na západě Čech suverénní výkon a jediné, co jejich kormidelníka Jana Novotného mrzelo, bylo zahazování šancí. „Zejména v prvních dvou třetinách jsme měli plno přečíslení. Jinak jsme byli celý zápas jasně lepší a soupeře jsme takřka do ničeho nepustili. Diváci dokonce na vlastní hráče pískali."

Řisuty nakonec hrály na tři pětky, poněvadž onemocněl i útočník Záleský. Brzy vedly zásluhou Krause 2:0, v polovině utkání se prosadil kapitán Kašák a v závěrečné části i Slánský. Až pak poražení korigovali Kockem.

Závěrečná třetina byla hodně hektická, nejvíc ji nezvládali diváci, kteří mimo jiné napadli vlastní časoměřiče! Jejich borci na tom nebyli o moc líp. Byli přesvědčeni, že uspějí a dokonce hostům slibovali před utkáním sedm gólů. Porážka se pak těžko vstřebávala.