Buldoci klekli až v prodloužení

⋌Řisuty – Skóre zápasu II. ligy mezi hokejisty Jablonce a Řisut otevřel domácí Nevyhoštěný. Právě ten, kdo v posledním utkání u Nisy naložil hostům šest kousků.

18.1.2012

HC ŘisutyFoto: Bohumil Kučera

Tentokrát naštěstí pro Buldoky zůstalo u jediného zásahu. I ten ale pomohl domácím k výhře 4:3, na niž dosáhli minutu a půl před koncem prodloužení.

Mužem utkání však byl dlouhán v řisutských barvách – Vach. Nejprve nahrál obránci Čermákovi na vyrovnávací branku. Podruhé srovnal skóre sám a pak v přesilovce na konci druhé třetiny svým desátým gólem otočil průběžný stav na 2:3.

Chvíli po pauze početní výhodu využili i domácí, kteří pak získali bonusový bod ve zmíněném prodloužení.

Jablonec n. N. – Řisuty 4:3 pp (1:1, 1:2, 1:0 – 1:0). Branky: 15. Nevyhoštěný, 21. Šulc, 41. Petrmichl, 64. Kadeřábek – 16. Čermák, 30., 39. Vach.
18.1.2012

Kladno volejbal cz - SK Volejbal Ústí nad Labem 3:0, Extraliga volejbalu, Kladno, 30. 9. 2017

Volejbalisté přemohli lázeňské šviháky

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Vypukne modrobílé peklo?

Kladno – Podruhé si před domácím publikem zahrají volejbalisté Kladna. A nebude to žádný pouťák. Jejich hosty budou v sobotu v 18.00 hodin hráči Karlovarska, jednoho ze spolufavoritů nejvyšší soutěže.

Na Kladensku zvítězilo u většiny voličů Hnutí ANO 2011

Kladensko /FOTOGALERIE/ -  Lidé z Kladenska a Slánska vyšli už včera do volebních místností, aby využili příležitosti a ovlivnili budoucnost České republiky. Parlamentní volby skončily v sobotu ve 14 hodin.

Na Trutnov se Švihálkem

Kladno – První čtvrtinu základní části II. ligy zakončí hokejisté Řisut v sobotu domácím zápasem s Trutnovem (18.00). Svěřenci trenérů Martina Procházky a Martina Kašáka po deseti kolech uzavírají tabulku, přičemž vstřelili nejméně branek a nejvíc jich obdrželi!