Ten si ve středu večer odvezl ze slánského zimáku senzační výhru 4:1, přičemž domácí nechal vstřelit čestný úspěch až necelé dvě minuty před koncem, kdy se prosadil Kraus. Za to už je čtvrtý.

Trenéra Jana Novotného ani tak nemrzela porážka jako fakt, že jeho kádr vinou zranění a nemocí řídne.

Těsně před utkáním se mu omluvili nemocní Záleský s Hlusičkou, na druhou stranu po dvou týdnech nastoupil Scherzl a po třech Křepelka.
Aby smůly nebylo málo, přišli Buldoci v první třetině o obránce Babického, pro nějž skončila sezona.

Po nezaviněné srážce s protihráčem si totiž zlomil ruku v zápěstí a zlomenina to byla otevřená. Navíc po druhé třetině odstoupil s nataženými vazy Vach.
„Hrálo prostě všechno, co mělo ruce a nohy. Dnes jsme na to prostě neměli. Nebyla ani síla výborně hrající Děčín přetlačit. Asi na nás dolehla menší krize,“ smutnil řisutský kormidelník.

Třetí branku vítězů zaznamenal exkladenský Rudovský.

V sobotu jedou Řisuty do Benešova a ve středu hostí první Klášterec, na nějž v tuto chvíli ztrácí šest bodů. Do konce základní části schází pouze čtyři kola.