Poslední celek druholigové tabulky sice vyhrál první třetinu, v dalším průběhu ale byli na koni hosté, kteří brali tři body za výhru 6:2.

V úvodním dějství prý měli Buldoci zamrzlý karburátor, poněvadž na milevském stadionu, kde je jedna strana částečně otevřená, byla ukrutná zima. Jihočeši ho také vyhráli 1:0.

Do druhé části už nastoupili hosté zahřátí na provozní teplotu a zápas plně ovládli. Třemi góly soupeři odskočili, a byť se domácí ještě dostali do kontaktu, další tři branky je vymazaly z ledu.

„Chvílemi jsme koncertovali a stříleli krásné góly," pochvaloval si trenér Jan Novotný, jenž vypíchl trefu Vlčka. „Škoda, že tady nebyla kamera," posteskl si.

Řisuty měly k dispozici přesně tři pětky, plus beka Bílka. Druhé utkání za ně odehrál útočník Pavel, jenž debutoval proti Klášterci. V Milevsku zápas nedohrál, poněvadž sedm minut před koncem vyfasoval desítku.
„Sekl ho brankář a asi něco řekl rozhodčímu," mínil Novotný, jenž ale soudce chválil. Jedno vyhození puku z vlastní třetiny do hlediště je mělo stát menší trest, čároví ale hlavního opravil. Byla tam teč.

Dvěma góly se blýskl Landa, třemi asistencemi Hudíček, jemuž v tabulce střelců odskočil o gól Kos, jenž jich má na kontě třináct. Pozici nejlépe střílejícího beka si čtvrtým zásahem upevnil Čermák.

Sérii tří utkání venku zakončí Buldoci v neděli v Děčíně.