Buldoci trénují na bruslích od pondělí a podle kouče Zdeňka Müllera, jenž u mužstva zahajuje osmou sezonu v řadě, jsou až na drobnosti všichni hráči zdraví a plní chuti. Únava je zatím neklátí.

„Ta přijde až tak po třech čtyřech týdnech tréninku,“ míní Müller, jenž prozradil i sestavu, v níž by měli Kladenští vyjet k zápasové premiéře. Jak ale hlavní trenér připustil, může dojít po středečním dopoledním tréninku ke změnám.

Do domácího dresu by se měl obléci i slovenský obránce Ivan Majeský, jenž hrál uplynulou sezonu Ligu mistrů za švédský Linköping společně s Jaroslavem Hlinkou a Janem Hlaváčem, které zřejmě zastihne start sezony ve Spartě.

To by mohlo platit i v případě Majeského, jenž by začátek extraligy mohl odehrát v Kladně, Pak se vrátí do Skadinávie, konkrétně do švédského klubu Skelleftea, kam přestoupil.

Podle kouče ústeckých Lvů Petra Rosola bude na Kladně hrát jen polovina týmu, ostatní dostanou volno. „Dost dobře nejde, abychom hráli na sedm útoků,“ smál se trenér, který má momentálně v kádru dvadvacet forvardů!

Dále prozradil, že v brance dostane přednost Fiala a na ledě by se měl představit také velezkušený útočník Jan Alinč, jenž do kádru Slovanu nedávno přestoupil.

Jak by mohlo Kladnonastoupit: Kopřiva – Toman, Trončinský, Diviš, Patera, Procházka – Mudroch, Šmach, Bílek, Čurilla, Bělohlav – Kameš, Dlouhý, Horna, Kalla, Frolík – Růžička, Majevský, Stieler, Kuchler, Tomajko.