U Nisy dopadlo první dějství stejně, přesto to hostům málem nestačilo. Vítězný gól zaznamenal až 47 vteřin před koncem Tomáš Landa. Buldoci vyhráli 5:4 a v sezoně mají už třetí jablonecký skalp! V tabulce  II. ligy Západ se posunuli na druhou příčku.

Landa a jeho spoluhráči z prvního útoku Hudíček a Kos nasbírali po třech bodech. Právě po jejich spolupráci padl rozhodující gól. „Bylo to ale se štěstím," přiznal jeho autor.

Hosté vedli v utkání dvakrát o tři branky, během sedmi minut třetí části však bylo srovnáno.  „Měli jsme slabou chvilku. Začali jsme zmatkovat a naštěstí to dobře dopadlo," řekl Landa s tím, že jim pomohl  time.
„Pak jsme začali lépe bránit a hrát jednoduše," uvedl a dodal, že domácí byli moc zklamaní, poněvadž už se viděli v prodloužení.

Jablonec – Řisuty 4:5 (0:3, 1:1, 3:1).
Branky:  39. Hájek, 43. Hloušek, 47. Peřina, 47. Bříška – 6., 12. Hudíček, 15. Vlček, 40. Slánský, 60. Landa.  Vyloučení: 6:3 + Kedršt (J) 10 minut, využití: 0:1.