Slánští Lvi ve druhé polovině utkání na ledě Jesenice otáčeli z 0:2 na 3:2. Na zpočátku nepříznivý vývoj odpověděli šňůrou čtyř gólů Benešovští v duelu s Velkými Popovicemi. Ještě větší smršť ovšem předvedly Černošice, které pěti góly v rozmezí necelých deseti minut závěrečné třetiny zvrátily čtyřgólový náskok Králova Dvora. Všechny vítězné celky se tak bez bodové ztráty udržely na čele tabulky.

Na opačném konci je naopak bez zisku trio Jesenice, Velké Popovice a Rakovník. Jeho utkání v Mělníku poznamenal moment z první třetiny, kdy Kounovský fauloval kolenem Literu. Rakovnický hokejista odešel s trestem na pět minut plus do konce utkání. Předsezonní posilu domácích z juniorky Sparty odvezla sanitka a od hokeje si kvůli nataženým kolenním vazům nejméně měsíc a půl odpočine.

Dva hráči se ve druhém kole blýskli hattrickem, k výhře 6:2 svým celkům shodně přispěli mělnický Vernek a benešovský Polesný.

KRAJSKÁ LIGA, 2. KOLO

Jesenice – Slaný 2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
Branky: 16. Novák, 29. R. Formánek – 38. Frolík, 55. Slánský, 55. Sekerka. Vyloučení: 8:5. Využití: 0:2.

Mělník – Rakovník 6:2 (3:1, 0:1, 3:0)
Branky: 6., 42. a 53. Vernek, 13. Litera, 17. Příhoda, 43. Kašák – 13. Vyskočil, 31. Větrovec. Vyloučení: 7:5, navíc Fedymycz 10 min OT – Větrovec 10 min OT, Kounovský 5+DKU. Využití: 2:1.

Černošice – Králův Dvůr 5:4 (0:2, 0:1, 5:1)
Branky: 48. Antoš, 50. Suchý, 50. Veselý, 51. Staněk, 56. Vyštajn – 8. Löffelmann, 16. Křesťan, 28. Verner, 44. Šnaidauf. Vyloučení: 4:4. Bez využití.

Benešov – V. Popovice 6:2 (0:0, 2:1, 4:1)
Branky: 30., 45. a 60. Polesný, 36. Babický, 49. Holánek, 60. Starec – 22. Culka, 53. Braniš. Vyloučení: 7:4. Využití: 0:1.

Příbram – M. Boleslav 2:3 SN (0:0, 1:1, 1:1 – 0:0)
Branky: 25. Šír, 59. Hlaváč – 40. Rovný, 46. Protivný + rozh. nájezd.

Vlašim – Žabonosy 5:4 (1:0, 3:3, 1:1)
Branky: 7. a 24. Cerk, 25. Jaeger, 34. Slanina, 48. Kucharčík – 24. Paroubek, 28. Honz, 38. Barták, 45. Běňovský.

KRAJSKÁ SOUTĚŽ

2. kolo: Hvězda Kladno – Božetice 6:0, Kralupy n. V. – Sedlčany 5:4 SN, Neratovice – K. Hora 2:4, Žilina – Hořovice 7:4, Sp. Příbram – Poděbrady 4:6, Zlonice – Čáslav 5:9.

Pořadí: 1. Poděbrady 6, 2. K. Hora 5, 3. Čáslav 4, 4. Hvězda Kladno 3, 5. Neratovice 3, 6. Žilina 3, 7. Božetice 3, 8. Kralupy n. V. 2, 9. Sp. Příbram 2, 10. Sedlčany 1, 11. Zlonice 1, 12. Žebrák 0, 13. Hořovice 0.